www.cvonline.hu
Üzletvezető-helyettes (Referenciaszám: PJ3510)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.25.
Jelentkezési határidő: 2015.04.10.
Hirdetés azonosító: 921907
lejárt

Elegáns belvárosi cipőüzletbe keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Üzletvezető-helyettes - Budapest

Feladatok:
- Márkabolt boltvezetői feladatainak ellátása
- Pénztárgép kezelése
- Számlázó, készletkezelő program használata
- Adminisztratív feladatok

Elvárások:
- Kiskereskedelmi vagy üzletvezetői tapasztalat (min. 3 év)
- Társalgási szintű szóbeli angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Precíz, felelősségteljes, gyors munkavégzés
- Megbízható, kommunikatív személyiség
- Terhelhetőség, gyors tanulási készség

Amit a megbízónk ajánl:
- Elegáns környezet
- Családias légkör
- Azonnali kezdési lehetőség
- Versenyképes javadalmazás
- 8 órás munkaidő

Kérjük, bérigénnyel ellátott részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése