www.cvonline.hu

Üzletvezető-helyettes (Kecskemét)

  • A hirdetés 730 napja lejárt

A "HÁDA-1" Kft.

Magyarország piacvezető használtruha feldolgozó és értékesítő vállalata, mely több, mint 60 üzletet működtet országszerte, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Üzletvezető-helyettes

(Kecskemét)

Főbb feladatok, munkák:

  • Üzletvezető távolléte esetén napi működésének irányítása (adminisztráció, munkaszervezés)
  • A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálásának biztosítása
  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Termékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
  • Kereskedelmi végzettség
  • Legalább 3 fő irányításában szerzett vezetői tapasztalat
  • Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Egyéb információ:

  • Teljes nyitva tartáshoz igazodó műszakok vállalása (9.00-20.00, pénteken és szombaton 9.00-21.00)
  • Átlagosan heti 4 nap vállalása (hétfőtől szombatig)
  • A foglalkoztatás 4 havi órakeretben történik
  • Az üzlet szombaton is nyitva tart

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljeskörű betanítás
  • Teljes munkaidő
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • 6000 Kecskemét Korona u. 2. (Malom Központ II. emeletén)

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő