www.cvonline.hu

Üzletvezető-helyettes (f/n) - Szekszárd, Park Center

  • A hirdetés 729 napja lejárt

Emelkedj fel és vágj bele!

A legfontosabb számunkra egy jó csapat, mert e nélkül még a legjobb terv sem működne.
Nálunk világos és kommunikatív környezet vár Rád, amely a New Yorker  mögötti küldetést élteti: szenvedéllyel és bátran valósítunk meg  ötleteket, melyek trendekké válnak.

Szekszárd, Park Centerben található üzletünkbe keresünk

Üzletvezető-helyettest  (f/n)

Feladatok:

  • Az üzlet vezetése a központ előírásai szerint
  • A forgalmi és leltáreredmények utáni felelősségvállalás
  • Az üzletmenet megfelelő működésének biztosítása
  • Gazdasági mutatók figyelése
  • Csapatának vezetése és motiválása
  • Betanítás
  • Beosztások készítése
  • Adminisztratív feladatok – BackOffice

Elvárások:

  • Kereskedelmi és/vagy boltvezetői végzettség
  • Vezetői tapasztalat a forgalmi eredmények felelősségvállalásával
  • Megfelelő szakmai tapasztalat a textil-kiskereskedelemben
  • Elkötelezett és teljesítményorientált vezető személyiség
  • Vállalkozó szellem
  • Vevőközpontúság
  • Tervezési és szervezési beállítottság
  • Rugalmasság
  • Motiválni és lelkesedni tudó személyiség
  • Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Örömmel várjuk jelentkezésedet és hamarosan  talán így köszönthetünk:

Üdvözlünk  a New Yorker fedélzetén!

New Yorker Hungary Kft.
Bédi Martina
1123 Budapest, Kékgolyó u. 6.

Nézd meg most! Link megjelenítése

Helyek Tolna
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő