www.cvonline.hu

Üzletvezető helyettes és adminisztrátor

  • A hirdetés 459 napja lejárt

Közétkeztetéssel foglalkozó vállalat keres csömöri (Kistarcsa kórház HÉV megállónál) munkahelyi éttermébe

teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel, pontos, precíz, önálló munkavégzésre.

Feladatok:

  • az étterem teljes körű felügyelete és irányítása,
  • az egységhez tartozó adminisztráció elvégzése.

Elvárások:

  • vendéglátó ipari üzletvezető (vendéglős és/vagy élelmezésvezető) végzettség és gyakorlat
  • min. 2 éves nyílt vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • haladó Word és Excel ismeret

Előny:

  • Angol nyelvtudás

Fényképes szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezés" gombon keresztül várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő