www.cvonline.hu

Üzletvezető-helyettes - Békéscsaba

  • Az állásajánlat lejárt.

Emelkedj fel és vágj bele!

A legfontosabb számunkra egy jó csapat, mert e nélkül még a legjobb terv sem működne.
Nálunk világos és kommunikatív környezet vár Rád, amely a New Yorker  mögötti küldetést élteti: szenvedéllyel és bátran valósítunk meg  ötleteket, melyek trendekké válnak.

Békéscsabai üzletünkbe keresünk

 Üzletvezető-helyettest  (f/n)

Feladatok:

Az üzlet vezetése a központ előírásai szerint | A forgalmi és leltáreredmények utáni felelősségvállalás | Az üzletmenet megfelelő működésének biztosítása | Gazdasági mutatók figyelése | Csapatának vezetése és motiválása | Betanítás | Beosztások készítése | Adminisztratív feladatok – BackOffice

Elvárások:

Kereskedelmi és/vagy boltvezetői végzettség | Vezetői tapasztalat  a forgalmi eredmények felelősségvállalásával | Megfelelő szakmai tapasztalat a textil-kiskereskedelemben | Elkötelezett és teljesítményorientált vezető személyiség | Vállalkozó szellem | Vevőközpontúság | Tervezési és szervezési beállítottság | Rugalmasság | Motiválni és lelkesedni tudó személyiség | Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Örömmel várjuk jelentkezésedet és hamarosan  talán így köszönthetünk:

Üdvözlünk  a New Yorker fedélzetén!

New Yorker Hungary Kft.
Bédi Martina
1123 Budapest, Kékgolyó u. 6.
Nézd meg most! www.newyorker.de/jobs

Munkavégzés helye Békéscsaba
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Békéscsaba