Üzletvezető-helyettes - Balatonfüred (Referenciaszám: VP-1505)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2017.03.18.
Hirdetés azonosító: 1037655

A balatonfüredi Baricska csárda éves állásra

Üzletvezető-helyettest

keres

Feladatok:

  • A rábízott üzleti egység gazdaságos üzemeltetésben való közreműködés
  • Partnerkapcsolatok ápolása, a cég arculatának megfelelően az üzlet képviselete
  • Az üzleti egység törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése
  • Munkafolyamatok, munkafeladatok szervezése
  • Részvétel konyhai személyzet munkájának irányításában
  • A konyha gazdaságos üzemeltetése, saját árurendelés, nyersanyag gazdálkodás
  • Szakácsok munkájának támogatása, felszolgálók munkájának irányítása
  • Az üzleti egység megfelelő munkaerővel való ellátása
  • Adminisztráció, dokumentáció napi szinten
  • Hatékony, együttműködő csapat és kellemes munkahelyi légkör kialakítása, fenntartása
  • Vendégek kiszolgálása

Elvárások:

  • Vendéglátásban vagy élelmiszeripari kereskedelemben szerzett szakmai és vezetői tapasztalat
  • Beosztott munkatársak vezetésében, emberek irányításában, munkaszervezésében szerzett vezetői tapasztalat
  • Közgazdaságtani személet, gazdasági hozzáértés
  • Rendszerszemlélet, folyamatorientált attitűd
  • Folyamatok átlátása, összetett, komplex gondolkodásmód
  • Számítógép rutinszerű használata
  • Min. OKJ vizsga megléte az alábbi végzettégekben: Üzletvezető, Vendéglátóipari technikus, Vendéglátó manager
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelt fizetés
  • Hazai, külföldi tanulmányút (évi 2-3 alkalom)
  • Éves állás
  • Céges telefon
  • Tulajdonosi támogatás a magasszintű vendéglátás megvalósításában
  • Igény esetén szállás lehetőség

Munkavégzés helye:

Balatonfüred

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Régió Balatonfüred
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő