www.cvonline.hu

Üzletvezető (f/n) - Szombathely

  • A hirdetés 488 napja lejárt

Emelkedj fel és vágj bele!

A legfontosabb számunkra egy jó csapat, mert e nélkül még a legjobb terv sem működne.
Nálunk világos és kommunikatív környezet vár Rád, amely a New Yorker  mögötti küldetést élteti: szenvedéllyel és bátran valósítunk meg  ötleteket, melyek trendekké válnak.

Szombathelyi  üzletünkbe keresünk

Üzletvezetőt (f/n)

Feladatok:

az üzlet vezetése a központ előírásai szerint | a forgalmi és leltáreredmények utáni felelősségvállalás | az üzletmenet megfelelő működésének biztosítása | gazdasági mutatók figyelése | csapatának vezetése és motiválása |  betanítás | beosztások készítése | adminisztratív feladatok – BackOffice

Elvárások:

Kereskedelmi és/vagy boltvezetői végzettség | Vezetői tapasztalat  a forgalmi eredmények felelősségvállalásával | Megfelelő szakmai tapasztalat a textil-kiskereskedelemben | Elkötelezett és teljesítményorientált vezető személyiség | Vállalkozó szellem | Vevőközpontúság | Tervezési és szervezési beállítottság | Rugalmasság | Motiválni és lelkesedni tudó személyiség | Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Örömmel várjuk jelentkezésedet és hamarosan  talán így köszönthetünk:

Üdvözlünk  a New Yorker fedélzetén!

New Yorker Hungary Kft.
Bédi Martina
1123 Budapest, Kékgolyó u. 6.

Nézd meg most! Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Vas
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő