www.cvonline.hu

Üzletvezető és Üzletvezető-helyettes

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.28.
Jelentkezési határidő: 2017.12.12.
Hirdetés azonosító: 1241796

Üzletvezető és Üzletvezető helyettes kollégát keresünk multinacionális kiskereskedelmi ruházati partnerünk számára budapesti lokációval. Megbízónk több tíz éve jelen van a világ több országában, hazánkban is jelentős bolthálózattal rendelkezik. Ügyfelünk fiatalos, dinamikus környezetet és előrelépési lehetőséget kínál munkavállalóinak.

Feladatok:
  • Kereskedelmi célok elérése, a bolt arculatának alakítása, példamutató magatartás a vevők kiszolgálása, az esetleges vásárlói panaszok orvoslása, illetve egyéb operatív feladatok megszervezése és felügyelete terén
  • A bolt zavartalan működésének biztosítása, a csapat irányítása és folyamatos motiválása és teljesítményük növelése

Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek legalább 2-3 éves tapasztalattal a ruházati kiskereskedelem területén (forgalmas környezetben), jó szervező és kommunikációs készségük van, példamutatóak a csapatuk felé és szeretik a divatot.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz honlapunkon (Link megjelenítése) keresztül önéletrajzod feltöltésével a Jelentkezés gombra kattintva.