www.cvonline.hu

ÜZLETVEZETŐ-ÉRTÉKESÍTŐ (6464)

  • A hirdetés 720 napja lejárt

Mobiltelefonok eladásával és szervizelésével foglalkozó partnerünk részére keresünk
Üzletvezető-értékesítő munkatársat

Feladatok:
•Az üzlet vezetése
•Mobil telefonok, mobil tartozékok eladása
•Meghibásodott mobiltelefonok átvétele a szervizeléshez
•Használt telefonok megvásárlása, beszámítása
•Leendő és meglévő ügyfeleink teljes körű kiszolgálása
•Kapcsolattartás a cég vezetőjével

Elvárások
•Kereskedelmi, műszaki végzettség
•Mobiltelefonok piacán 2-3 év szakmai tapasztalat
•Határozott, magabiztos fellépés
•Kiváló kommunikációs készség és hatékony tárgyalástechnika
•Jó stressz tűrő képesség, magas fokú problémamegoldó képesség
•Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent
•Tárgyalás szintű angol vagy német nyelvtudás
•Nagyfokú érdeklődés a mobil telefonok iránt
•Kitűnő műszaki érzék

Amit kínálunk:
•Biztos tulajdonosi háttér
•Szakmai- és anyagi fejlődési lehetőség
•Versenyképes fizetés (Fix bér jutalék)
•Előre lépési lehetőség

Munkavégzés helye:
•Debrecen

Fényképes, részletes szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével), valamint motivációs levelét kérjük az alábbi e-mail címre megküldeni: E-mail cím megjelenítése