www.cvonline.hu

ÜZLETVEZETŐ Budapest

Tapasztalt és motivált üzletvezetőt keresünk angol tulajdonban lévő, de multinacionális üzlethálózattal rendelkező megbízónk budapesti és székesfehérvári üzletébe. Partnerünk több mint 100 éves múlttal rendelkező, stabil hátterű, minőségi ruházatot reális áron forgalmazó vállalat, mely Európai terjeszkedése részeként nyitja meg új üzleteit Magyarországon.
A vállalat kiváló fizetést, szakmai tréninget, gyorsan fejlődő munkakörnyezetet, elhivatott és támogató menedzsmentet és egy újonnan induló üzletben rejlő fejlődési lehetőséget kínálja a jelentkező üzletvezetőnek.

Az üzletvezető legfontosabb feladatai:

• Vállalati tréninget szervezése, az új kollégák kiválasztása és képzése, továbbá folyamatos motiválása
• Az értékesítési tevékenység professzionális megszervezése és felügyelete a vevők tökéletes és barátságos kiszolgálása érdekében
• Értékesítési javító tervek kidolgozása, kommunikációja a vezetés felé, majd a kialakított tervek megvalósítása a meghatározott költségtervek alapján
• Felügyelni az árukészlet kezelését, utántöltését, kódolását és helyes árazását
• Biztosítani, hogy az üzlet reprezentatív, tiszta, a törvényi és vállalati előírásoknak megfelelő legyen

Legfontosabb elvárások az üzletvezetővel szemben:

• Releváns kereskedelmi végzettség
• Folyékony angol nyelvtudás
• Kiskereskedelemben szerzett üzletvezetői, vagy részlegvezetői tapasztalat
• Jó kommunikációs és értékesítői készség, ügyfél orientált és kreatív gondolkodásmód
• Motivált személyiség

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, továbbá szeretne egy újonnan alakuló, barátságos csapat része lenni, jelentkezzen angol nyelvű önéletrajzával a hays.hu weboldalon.