www.cvonline.hu

Üzletvezető (Budapest)

  • A hirdetés 787 napja lejárt

Claire's - Vegyen részt a sikerünkben!

Álláslehetőség – Üzletvezető (Budapest)

A feladatról:

A Claire's üzletvezetőjeként az Ön legfontosabb feladatai:
•Értékesítés és profit: az üzlet céljainak elérése az eladások irányításán keresztül
•Vevők kiszolgálása: a vásárlók professzionális kiszolgálásának biztosítása.
•A bolt működése: biztosítani, hogy az üzlet zökkenőmentesen működjön.
•Kereskedelem: biztosítani, hogy az üzlet jól el legyen látva áruval, illetve az utasításoknak megfelelően működjön.
•Munkatársak irányítása: toborzás, kiképzés, irányítás, iránymutatás és fejlesztés annak érdekében, hogy a csapat megfeleljen a kihívásoknak és eredményeket érjen el.
•Füllyukasztás (teljes körű képzést kap).

Mit várunk Öntől ?

Az alábbi tapasztalatokkal, jártassággal és tulajdonságokkal kell rendelkezzen:
•Vagy egy kis alapterületű üzletben üzletvezető, vagy egy nagy üzletben üzletvezető-helyettesi tapasztalattal rendelkezik, esetleg aki az első üzletvezetői beosztását szeretné betölteni.
•Erőteljes vezetői készségekkel rendelkezik.
•Tapasztalattal rendelkezik a kereskedelmi és üzleti eredmények elérése terén.
•Van tapasztalata egy csapat irányítása / felügyelete terén a kulcs teljesítmény-mutatók elérése érdekében.
•Vevőorientált és eredménycentrikus.
•Elhivatottságot érez a kiskereskedelem és a divat iránt.
Árukihelyezési gyakorlattal rendelkezik.
•Van gyakorlata munkatársak toborzása, kiképzése, irányítása és fejlesztése terén.
•Kommunikatív, kiváló tervező, szervező.
•Középfokú angol nyelvismerettel rendelkezik, szóban és írásban.
•Motivált és nyitott a kihívások elfogadására.
•Előny, ha kiegészítők és ékszerek forgalmazásában van tapasztalata.

A Claire’s

•Vezető divatékszer kereskedők vagyunk, világszerte több mint 3000 üzlettel – Észak-Amerikában, Japánban és Európában (Európában több mint 1000 üzletünk van).
•Divatékszerekre, kiegészítőkre és kozmetikumokra specializálódtunk.
•Fő vevőkörünk gyerekektől fiatal nőkig terjed. Vevőinknek hangulatokat és stílust kínálunk: nőies és csinos, egyedi és egyéni, egyenesen a divatbemutatók kifutóiról.
•Nálunk öröm dolgozni! Szívesen vesszük, ha dolgozóink termékeinket viselik.
•Ösztönözzük és támogatjuk továbbképzését. Ha elkötelezett, ambiciózus és szívesen tanul, biztosítjuk Önnek azokat a készségeket, amelyekre vállalatunkon belül szüksége van.

Jelentkezésed a pozíció és a preferált lokáció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Hivatkozási szám  SM/12/ Budapest

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol