www.cvonline.hu

ÜZLETVEZETŐ - Budapest

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 887296

Az intézményi vendéglátási piacon működő szolgáltató partnercégünk munkatársat keres 1500 adagos üzemi konyha vezetésére új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • 1500 adagos báziskonyhaként működő, irodaházi üzemi konyha és étterem üzemeltetése, napi feladatainak szervezése, irányítása
  • a dolgozók munkájának összehangolása, személyzeti létszám optimális kihasználása,
  • aktív részvétel az üzlet létszámgazdálkodásában
  • az étterem működtetésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése (előkönyvelés, vételezés, bizonylatozás stb.)
  • hosszú távon közel 50 beosztott munkájának koordinálása, motiváltságuk fenntartása
  • gazdaságos működés fenntartása
  • folyamatos kapcsolattartás a megrendelő képviselőivel, vendégekkel
  • a választék kialakításban, az étlapírásban való részvétel
  • megújulási lehetőségek keresése az üzlet működésén és lehetőségein belül
  • a napi üzletmenethez kapcsolódó házon belüli és házon kívüli rendezvények megszervezése, irányítása
Elvárások:
  • legalább középfokú vendéglátóipari végzettség
  • minimum 5 év üzletvezetői gyakorlat nyílt vendéglátásban, illetve önkiszolgáló étteremben (referenciával) rendezvény kivitelezői gyakorlat;
  • éttermi adminisztrációs gyakorlat, irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • gasztronómiai trendek, ételek ismerete
  • jó kommunikációs készség, stressz tűrő képesség
  • együttműködő képesség, csapatszellem
Előny:
  • éttermi software-ek (Hostware, GP-soft) ismerete
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • főállású munkaviszony, heti 40 órás alkalmazás;
  • jövedelem: megegyezés szerint, havi fix+bónusz;
  • egyéb juttatás: (mobiltelefon, laptop, irodai háttér)
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
A tárgymezőben kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (üzletvezető/budapest).