www.cvonline.hu

Üzletvezető (Békéscsaba)

  • A hirdetés 422 napja lejárt

 „Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több mint 25 éve működő UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora.
Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. Jelenleg több mint 1000 autónkkal juttatjuk el partnereink számára a megrendelt alkatrészeket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk

BÉKÉSCSABÁN
ÜZLETVEZETŐ
pozícióba keres munkatársat.

A Te feladataid:

  • Az értékesítési folyamatok támogatása
  • Partnerekkel való személyes kapcsolattartás, professzionális ügyfélkiszolgálás biztosítása
  • A kirendeltségi munkafolyamatok operatív irányítása
  • 10-15 fős csapat vezetése, motiválása és fejlesztése
  • Kiértékelések, beszámolók készítése

Amit Tőled elvárunk:

  • Minimum középfokú – műszaki vagy kereskedelmi – végzettség
  • Értékesítésben vagy logisztikai területen szerzett – több éves vezetői gyakorlat
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • Kíváló kapcsolatteremtő készség
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit Neked kínálunk:

  • Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
  • Több hónapos betanítási program, központi képzések
  • Folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek
  • Családbarát munkaidő heti 40 órában (szabad hétvége)
  • Önálló döntési jogkör
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Kimagasló kereseti lehetőség

Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése)

az alábbi linkre kattintva töltheted fel adatbázisunkba:

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
TERMELÉSI IGAZGATÓ (HF 12-8277)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Megbízható, nemzetközi autóipari gyártó partner...
Heves

Experienced French Speaking IT Helpdesk

Trenkwalder Kft

Our newest, freshest SSC partner is looking for...
Budapest

Telefonos behajtási munkatárs

Banki szektorban tevékenykedő partnerünk számár...