www.cvonline.hu

Üzletvezető Asszisztens

  • A hirdetés 1148 napja lejárt

Lakberendezési és belsőépítészeti stúdióba keresünk

munkatársat teljes munkaidőbe.

Feladatok:

  • folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal, szállítmányozókkal
  • projektfolyamatok szervezése és ellenőrzése
  • árukezelés, számlázás

Elvárások:

  • magabiztos, írott és beszélt angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező-készség
  • magabiztos számítógép kezelés
  • önálló, kezdeményező és felelős munkavégzés
  • belsőépítészeti, vagy bútor ismeretek előny, de ennek hiánya nem kizáró ok

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.