www.cvonline.hu

Üzletvezető – Fitness Szakmai Vezető

  • A hirdetés 811 napja lejárt

Több éves múlttal rendelkező budapesti fitnessterem hálózat csapatának bővítésére
Üzletvezető - Fitnes Szakmai Vezető
kollégát keres.

Főbb feladatok:

  • Új munkatársak felvétele
  • A személyzet koordinálása (beosztások megtervezése)
  • Árukészlet naprakészen tartása
  • Az aerobic órarend szervezése, elkészítése
  • Napi webes aktualizálás (hirdetések, promóciók, akciók)
  • Sport rendezvények szervezése, lebonyolítása
  • Ad-hoc jellegű feladatok azonnali megoldása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Értékesítésben, üzletvezetésben min. 2 éves tapasztalat
  • Erősen motivált, megbízható, pozitív egyéniség
  • Értékesítés orientált vezetői képesség
  • Ügyfélorientált, figyelmes, udvarias személyiség
  • Problémamegoldó készség
  • Kiváló motivációs és kommunikációs készség
  • Terhelhetőség és rugalmasság a munkavégzés időbeosztását illetően
  • Gyorsan feltalálja magát, agilis személyiség
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Saját gépjármű
  • Sport és sportos életmód iránti elhivatottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Nívós munkakörnyezet, stabil háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi megfelel az elvárásoknak, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Humán erőforrás
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő