www.cvonline.hu

Üzlettámogató Adminisztrációs Munkatárs

  • A hirdetés 999 napja lejárt

Multinacionális partnerünk részére több nyelven beszélő jelölteket keresünk, az alábbi pozícióba:

A munkakör tulajdonosa felel az üzleti partnerekkel való kifogástalan és gördülékeny együttműködésért nemzetközi szolgáltató központban.

Feladatok:

  • Szerződések előkészítése
  • Megrendelések rögzítése és nyomon követése
  • Üzleti partnerek adatainak kezelése és rögzítése a rendszerben
  • Kintlévőségek kezelése
  • Ad hoc adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Angol ÉS még egy európai nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai tudás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Hatékony időgazdálkodás

Amit ügyfelünk kínál:

  • Nemzetközi környezet
  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag
  • Kiváló munkakörülmények

A munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben érdekli a fenti lehetőség, kérjük, küldje el magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzát az alábbi címre: E-mail cím megjelenítése és regisztráljon oldalunkon: Link megjelenítése.