Üzlettámogatási specialista Resource Management területre (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 702200
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Kapcsolattartás és folyamatos kommunikáció a szolgáltatási egységekkel

  • Biztosítja a folyamatos információáramlást a top management és a csoportok között

  • Részvétel projektek, tervek előkészítésében, erőforrás- és költség tervezésében

  • Részvétel a projektek erőforrás-tervezésében

  • Projekt adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • Legalább 2 év projekt management területen szerzett tapasztalat

  • Nagyvállalati

  • Aktív, középfokú angol ÉS német nyelvismeret

  • Analitikus szemlélet

  • Csapatjátékos attitűd

  • Kiváló kommunikációs készség

  • MS Office stabil ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet az   Infoparkban

Jelentkezés   módja

Kérünk, hogy részletes magyar vagy angol nyelvű   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

“Állásajánlatok” menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79150

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió