www.cvonline.hu
Üzlettámogatási specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 859481
lejárt
FELADAT

  • Pénzügyi riportok készítése igény szerint az adott üzleti egység számára
  • Specifikus hatékonysági és SLA riportok futtatása
  • Napirenden kívüli vezetőségi riportok készítése
  • Belső szervezeti egységekkel való kapcsolattartás
  • Külső beszállítókkal kötött szerződések teljesítésének követése
  • Adatkezelés számítógépes rendszerekben
  • Az adott üzleti egység vezetőjének támogatása
  • Elemzések, riportok, bejelentések előkészítése
  • Tréningköltségvetés ellenőrzése, kollégák nominálása különböző tréningekre
  • Belső kommunikáció (felsővezetéstől származó információk megosztása a csoportokkal, a szervezeti egységgel kapcsolatos cikkek írása és továbbítása a kommunikációs osztálynak)
  • Eseti kapcsolattartás a létesítményüzemeltetéssel (pl. tűzriadó esetén a csoport mozgásának koordinálása)

  • Felsőfokú végzettség vagy releváns, 2-5 éves szakmai tapasztalat
  • Specializált (jellemzően nem teoretikus) módszerek, technikák és folyamatok gyakorlati alkalmazása
  • Felsőfokú német és középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete
  • Csapatszellem

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag 
  • Fiatal és barátságos csapat  Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat)  Cégen belüli előrelépési lehetőség 
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81322

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen
Egyéb hasonló állások Önnek
Gépkezelő és adminsztrációs feladatok

Trenkwalder Kft

Gépkezelő operátorokat keresünk világszínvonalú...
Jász-Nagykun-Szolnok

Betanított fémipari munkatárs

Svájci tulajdonú csúcsminőségű termékek fejlesz...
Bács-Kiskun

Raktáros-csomagoló

Bács-Kiskun