www.cvonline.hu
Üzlettámogatási specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 837361
lejárt
FELADAT

Feladatok

Költségmenedzsment a Mainframe zSeries és iSeries számára:

  • A standard belső töltési értékek tervezése, előrejelzése és monitorozása
  • A Mainframe ügyfelek töltési értékeinek tervezése, előrejelzése és monitorozása
  • Rendszeres kereskedelmi előrejelzések tervezése a csapattagokkal együttműködve
  • KPI riportok menedzselése
  • A felhasználási és más kereskedelmi riportok menedzselése
  • Az üzleti fejlesztő és presales csapat támogatása és költséggel kapcsolatos tanácsadás nyújtása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat
  • SAP ismerete, abban szerzett tapasztalat (könyvelés, belső költségallokáció)
  • MS Office ismerete
  • Középszintű angol nyelvtudás, német előnyt jelent
  • Megbízhatóság, rugalmasság, csapatmunka, tanulási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81363

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen