www.cvonline.hu
Üzlettámogatási specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 818451
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Back Office támogatása, az alábbi témákban:

 - Elemzések, riportok készítése

 - Licenc Management: software és licenc státuszának lekérdezése, riportok készítése

 - Adatvédelmi tanúsítványok kezelése

 - Budget-Reporting

 - IT-Security: nem-standard munkaállomások nyilvántartása

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - SAP ismeret

 - MS Office ismerete, különösen MS Excel

 - Középszintű angol és német nyelvtudás

 - Diplomáciai érzék

 - Jó kommunikációs és koordinációs készség

 - Stressztűrés

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80944

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen