www.cvonline.hu
Üzlettámogatási specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 758922
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Riportok készítése (pl.: Delivery Dashboard)

 - Projekt- és menedzsmentriportok összegyűjtése és   értékelése; releváns KPI-ok és teljesítmények kivonatolása

 - Releváns KPI-ok érvényesítése

 - A projektraktárak fenntartása és további fejlesztése

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség (IT terület előnyt jelent)

 - Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat

 - Jó kommunikációs és szervezői készség, csapatjátékos magatartás

 - Strukturált munkastílus

 - Magas szintű önálló munkavégzés és megbízhatóság

 - MS Office, különösképp MS Excel magas szintű ismerete

 - Felsőfokú angol és középfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79987

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen