www.cvonline.hu
Üzlettámogatási specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 738860
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Egyedi termelékenységi, SLA teljesülési lekérdezéseket hajt végre.

 - Nem-rutinszerű vezetői beszámolókat készít el.

 - Kapcsolatot tart belső szervezeti egységekkel.

 - Külső vállalkozókkal kötött megállapodások teljesülését monitorozza.

 - Számítógépes nyilvántartó rendszereket kezel.

 - Szakmai támogatást nyújt adott ágazat vezetőjének munkájához.

 - Elemzéseket, riportokat, kimutatásokat készít.

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség (gazdasági v. informatikai   végzettség előny)

 - Szükséges szakmai tapasztalat: 1-3 év

 - Jó kommunikációs készség

 - Gyors felfogóképesség

 - Monotonitástűrés

 - Önállóság

 - Precizitás

- Informatikai ismeretek: SAP (alapos), Server x86, UNIX, SAN/NAS Storage, Excel, Asset Manager, eBest (előny)

- Középfokú angol nyelvtudás

- Felsőfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79748

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen