www.cvonline.hu
Üzlettámogatási Konzultáns (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 748630
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Vezetőtámogatás, döntés-előkészítés, tanácsadás

 - Különböző szakterületek közötti koordinálás

 - Projektvezetés (belső és nemzetközi projektek)

 - Üzleti elemzés, döntés-előkészítő anyagok   összeállítás

 - Javaslattétel mérési rendszerek felállítására   (KPIs)

 - Vezetői beszámolók készítése

 - Adatgyűjtés, megoldási javaslatok kidolgozása

Elvárások

 - Felsőfokú szakirányú végzettség (business,   management)

 - 3-5 év projekt ill. people management   tapasztalat

 - Üzleti elemzői gyakorlat

 - ITIL ismerete

 - Felsőfokú angol és német nyelvtudás

 - Szükséges informatikai ismeretek: Office csomag,   MS Project, EPM

 - Tanácsadói pozícióban szerzett tapasztalat   előnyt jelent

 - Analitikus gondolkodás

 - Proaktivitás

 - Jó interperszonális készségek

 - Kiemelkedő kommunikációs és szervező készség

 - Komplex problémák megoldása

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79886

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen