www.cvonline.hu
Üzlettámogatási konzultáns (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 822193
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Rendszeres és eseti pénzügyi adatok elemzése

 - Céges szintű létszám és bértömeg tervezés időszakos levezénylése és rendszeres monitorozása

 - HR büdzsé tervezése ellenőrzése

 - Döntés előkészítő anyagok készítése

 - Helyi és nemzetközi pénzügyi projektekben való részvétel

 - HR kontrolling csoport operatív irányítása

 - Munkavállalói riportok készítése

 - HR KPI-ok fejlesztése

 - Vezetőkkel, pénzügyi kontrolling csapattal és HR Business Partnerekkel való együttműködés

Elvárások

 - Pénzügyi vagy HR területen szerzett felsőfokú végzettség

 - Legalább 3-5 év kontrolling / reporting területen szerzett szakmai tapasztalat.

 - Legalább 1-2 éves vezetői tapasztalat

 - Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)

 - MS Office - kiemelten Excel - magas szintű ismerete

 - SAP HR modul ismerete

 - Analitikus attitűd

 - Nagyfokú precizitásJó kommunikációs készség

 - Hatékony idő management és stressz kezelés

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80998

PROFIL