www.cvonline.hu
Üzlettámogatási konzultáns – PQIT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 842298
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • A Chief Information Officer (CIO) támogatása demand managerként: a belső igények felmérése, aktív szerep a megoldási lehetőségek felmérésében és ezek műszaki és pénzügyi elemzése
  • A CIO által delegált tervezési, szervezési és döntéselőkészítési feladatok ellátása
  • Különböző szakterületek (Internal IT operation members, projekt menedzserek, architektek, ill. belső ügyfelek, külső partnerek) közötti koordinálás
  • CIO képviselete a belső szervezeti egységekkel folytatott egyeztetések során
  • Döntés előkészítéshez adatgyűjtés, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Vezetői beszámolók készítése
  • Vállalati szabályzatok, folyamatok, részfolyamatok bevezetésének megtervezése és koordinálása
  • Beszámoltatási és szakmai irányítási feladatok ellátása a CIO nevében

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év informatikai üzemeltetésben és/vagy szolgáltatásban és/vagy folyamatszervezésben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás (német előny!)
  • Projektekben szerzett tapasztalat

Személyiségbeli követelmények

  • Jó szervezőkészség, strukturált gondolkodás
  • Stressztűrés
  • Csapat- és önálló munkára való képesség

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80863

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió