www.cvonline.hu
Üzlettámogatási konzultáns – PQIT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 828711
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   A Chief Information Officer (CIO) támogatása demand managerként: a   belső igények felmérése, aktív szerep a megoldási lehetőségek felmérésében és   ezek műszaki és pénzügyi elemzése
  •   A CIO által delegált tervezési, szervezési és döntéselőkészítési   feladatok ellátása
  •   Különböző szakterületek (Internal IT operation members, projekt   menedzserek, architektek, ill. belső ügyfelek, külső partnerek) közötti koordinálás
  •   CIO képviselete a belső szervezeti egységekkel folytatott egyeztetések   során
  •   Döntés előkészítéshez adatgyűjtés, megoldási javaslatok kidolgozása
  •   Vezetői beszámolók   készítése
  •   Vállalati szabályzatok,   folyamatok, részfolyamatok bevezetésének megtervezése és koordinálása
  •   Beszámoltatási és szakmai   irányítási feladatok ellátása a CIO nevében

Elvárások

  •   Felsőfokú végzettség
  •   Minimum 5 év informatikai üzemeltetésben és/vagy szolgáltatásban   és/vagy folyamatszervezésben szerzett tapasztalat
  •   Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás (német előny!)
  •   Projektekben szerzett   tapasztalat

Személyiségbeli   követelmények

  •   Jó szervezőkészség,   strukturált gondolkodás
  •   Stressztűrés
  •   Csapat- és önálló munkára   való képesség
  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  •   Rugalmas munkaidő
  •   Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk,   hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 80863

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió