www.cvonline.hu
Üzlettámogatási konzultáns – PQIT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 816319
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - A Chief Information Officer (CIO) támogatása demand managerként: a belső igények felmérése, aktív szerep a megoldási lehetőségek felmérésében és ezek műszaki és pénzügyi elemzése

 - A CIO által delegált tervezési, szervezési és döntéselőkészítési feladatok ellátása

 - Különböző szakterületek (Internal IT operation members, projekt menedzserek, architektek, ill. belső ügyfelek, külső partnerek) közötti koordinálás

 - CIO képviselete a belső szervezeti egységekkel folytatott egyeztetések során

 - Döntés előkészítéshez adatgyűjtés, megoldási javaslatok kidolgozása

 - Vezetői beszámolók készítése

 - Vállalati szabályzatok, folyamatok, részfolyamatok bevezetésének megtervezése és koordinálása

 - Beszámoltatási és szakmai irányítási feladatok ellátása a CIO nevében

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Minimum 5 év informatikai üzemeltetésben és/vagy szolgáltatásban és/vagy folyamatszervezésben szerzett tapasztalat

 - Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás (német előny!)

 - Projektekben szerzett tapasztalat

Személyiségbeli követelmények

 - Jó szervezőkészség, strukturált gondolkodás

 - Stressztűrés

 - Csapat- és önálló munkára való képesség

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80863

PROFIL

Kategória
Humán erőforrás
Régió