www.cvonline.hu

Üzletlátogató

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 982380

Feladatok:
  • Túrtervszerűen kereskedelmi egységek látogatása (vendéglátó egységek, hazai láncok, ruházati üzletek stb.)
  • Adott egységben 15-20 perces munkavégzést igénylő matrica kihelyezés
  • Munka leigazoltatása (fénykép készítés és jelentés megírása)
  • Betanított oktatás megtartása

Elvárások:
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó (Fontos!)
  • Dinamikus, lendületes attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • Azonnali munkakezdés
  • Önálló, pontos, megbízható munkavégzés

Juttatások:
  • Projekt jellegű munka (várhatóan 1,5 hónap)
  • Munkavégzéshez szükséges felkészítő tréning
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Hatékony back office
  • Utazási költségtámogatás

Előnyök:

Nyelv:
  • Magyar

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Az alábbi városokban lehet dolgozni: Budapest Békéscsaba (Békés) Debrecen (Hajdú-Bihar) Eger (Heves) Győr (Győr-Moson-Sopron) Kaposvár (Somogy) Kecskemét (Bács-Kiskun) Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén) Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg) Pécs (Baranya) Salgótarján (Nógrád) Szeged (Csongrád) Szekszárd (Tolna) Székesfehérvár (Fejér) Szolnok (Jász-Nagykun-Szolnok) Szombathely (Vas) Tatabánya (Komárom-Esztergom) Veszprém (Veszprém) Zalaegerszeg (Zala)
Kategória
Régió