www.cvonline.hu

Üzletkötőket keresünk!

  • A hirdetés 961 napja lejárt

Feladatok:

  • Vásárlói igények felmérése
  • Vásárlók felvilágosítása, tájékoztatása a szolgáltatással kapcsolatban, ajánlatadás
  • Műholdas TV szolgáltatás értékesítése
  • A szerződéskötésekhez szükséges adminisztrációs feladatok ellátása
  • Promóciós anyagok kihelyezése, folyamatos karbantartása
  • Napi és időszakos jelentések készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Kezdeményezőkészség
  • Rugalmasság, önállóság és határozottság
  • Ügyfélorientált szemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés (fix + jutalék)
  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
  • Sikerorientált csapat
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Teljes munkaidő

Kezdés:

  • Azonnal

Munkavégzés helye:

  •  Zala megye és Somogy megye

Pozíció területe(i):

  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével és a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése