www.cvonline.hu
Üzletkötő/értékesítő német nyelvtudással
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.07.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.03.
Hirdetés azonosító: 1079406
lejárt

Biztos, német háttérrel rendelkező Partnerünk számára keresünk motivált, agilis munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A vállalat termékeinek értékesítése
  • Új vevők felkutatása
  • Meglévő partnerek látogatása
  • Ajánlatok készítése, üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • Ügyfél-elégedettség biztosítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat, előny, ha mélyépítés területén
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás elvárás, előny az angol
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Családias hangulatú vállalat
  • Biztos, nemzetközi háttér

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.