www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 730 napja lejárt

Üzletkötő

Általános kötelezettségei egy ÜZLETKÖTŐNEK (az ideális jelölt):

  • A bizalmas információk elvét szem előtt tartva termékek/szolgáltatások promotálása és eladása, partneri hálózat fejlesztése
  • Értékesítési lehetőségek felismerése kiemelt ügyfelek részére, továbbá új ügyfelek megszerzése partnerekkel együttműködve
  • Ügyfélkapcsolatok létrehozása és kezelése, értékesítési folyamatok lezárása partnerekkel együttműködve
  • Kereskedői képzéseken való részvétel, partnerek fejlesztése
  • Kitűzött feladatok elvégzése meghatározott időn belül
  • IPO road-show-n való részvétel, intézményi ügyfeleknek prezentálás, új kapcsolatok kialakítása

Amennyiben rendelkezik a következőkkel:

  • Pozitív értékesítési attitűd
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Konzultatív értékesítési szemlélet
  • Az informatikai biztonság, infrastruktúra és kommunikáció terén megfelelő technológiai ismeretek, melyeket hatékonyan alkalmaz a konzultatív eladás folyamatában
  • Elkötelezettség, hogy további karrierjét egy gyors tempójú, szakmai környezetben folytassa akkor sikeresen fogja fejleszteni ügyfélkapcsolatait és lezárt üzleteit mind a meglévő, mind az új ügyfelekkel szemben

Amit kínálunk:

  • Fix alapfizetés + jutalék + értékesítési bónuszok
  • Abszolút korlátlan kereseti lehetőség
  • Folyamatos képzés, hogy fejlessze a tudását és kövesse a technológiai újításokat; konzultatív értékesítési képességek továbbfejlesztése
  • Betegbiztosítás
  • Professzionális irodai munkakörnyezet

Elvárások:

  • Minimum 2 év sikeres direkt vagy indirekt business-to-business értékesítési tapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi diploma előny
  • Kíváló analitikai és problémamegoldó készség
  • Képesség, hogy felmérje az ügyfél igényeit, kreatív megoldások alkalmazása
  • Erős angol tudás – írott és verbális tudás előny
  • Számítógépes ismeretek, MS Office és Internet
  • Erős munkamorál, sikerre való törekvés

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el telefonszámmal és fényképpel ellátott önéletrajzát a „jelentkezés” gombra kattintva.

Minden beérkezett adatot szigorúan bizalmasan kezelünk.

Helyek Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő