www.cvonline.hu

ÜZLETKÖTŐ

  • A hirdetés 506 napja lejárt

A REGIO JÁTÉK az egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózat Magyarországon. Cégünk folyamatos növekedésének köszönhetően, 33 játékáruházunkban közel 400 munkatársunk vesz részt vásárlóink színvonalas kiszolgálásban.

 A REGIO Játék Magyarország legnagyobb játékáruház lánca

ÜZLETKÖTŐ

munkatársat keres

A munkakör célja:

  • A REGIO Kft. képviselete a területen működő kis- és nagykereskedelmi egységekben, képviseleteken, valamint bevásárlóközpontokban, hipermarketekben.
  • A cég image ápolása az értékesítés növelése céljából az adott földrajzi területen.

Feladatok:

  • Meglevő ügyfelek rendszeres látogatása
  • Új ügyfelek felkutatásában való aktív részvétel
  • Ügyfél elégedettség biztosítása a saját területén
  • Rendelések leadásában való részvétel, rendelések nyomon követése
  • Részvétel az aktuális kereskedelmi marketing akciók támogatásában és végrehajtásában
  • Éves értékesítési célok teljesítése
  • Beszámolók, riportok elkészítése

Elvárások:

  • Min. középfokú kereskedelmi végzettség
  • Min. 3-5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Asszertív kommunikációs készség
  • Kiváló értékesítési és tárgyalási készség
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Eredményorientáltság
  • MS Office magabiztos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amennyiben a felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el a fizetési igényt is tartalmazó fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Helyek Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő