www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 575 napja lejárt

Multinacionális vegyipari gyártó partnercégünk számára keresünk munkatársat

Üzletkötő

munkakörbe Magyarország területére, teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • A területén található boltok tervezett ütemterv szerinti személyes felkeresése;
  • Adott eladási célok megvalósítása;
  • Felmerülő alapszintű technikai problémák megoldása;
  • Rendelési folyamatban való aktív részvétel (rendelési javaslat, rendelésfelvétel);
  • Reklamációk kezelésében való részvétel;
  • Piaci információk gyűjtése, felmérése (árak, termékek, versenytársak, stb.);
  • POS anyagok kihelyezése, folyamatos ellenőrzése;
  • Akciók ellenőrzése;
  • Marketing és szóróanyagok, reklámtáblák, matricák, molinók boltba juttatása és kihelyezése.

Elvárások:

  • Érettségi;
  • Értékesítésben szerzett 3-4 éves tapasztalat;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • Felhasználói szintű számítógép-ismeret (Excel, Word, Outlook);
  • Nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás;
  • Fényező múlt vagy végzettség;
  • Festékiparban, vegyiparban, műszaki területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség;
  • Karrierlehetőségek egy nemzetközi munkakörnyezetben;
  • Stabil, nemzetközi háttér.

Munkavégzés helye: Magyarország egész területe

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi  e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar