www.cvonline.hu

ÜZLETKÖTŐ

  • A hirdetés 590 napja lejárt

Elsősorban gyógyszer , élelmiszer és egyéb feldolgozóiparai gépek,gyártósorok értékesítésével foglalkozó társaság keres

ÜZLETKÖTŐT

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • biztos angol nyelvtudás
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,kiépített kapcsolatrendszer
  • B kategóriás jogosítvány, magas fokú utazási hajlandóság belföldön
  • pozitív, nyitott személyiség
  • határozott, hunter fellépés
  • dinamikus hozzáállás

Feladat,munkakör:

  • ipari berendezések értékesítése

Amit kínálunk:

  • teljesítmény arányos bérezés
  • stabil munkahely nemzetközi vállalatnál
  • fiatal, lendületes csapat
  • folyamatos külföldi oktatásokon való részvétel lehetősége
  • céges autó

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő