www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 846 napja lejárt

Üzletkötő-Budapest, Pest megye-Minőségi ügyfél kiszolgálást nyújtó, alkalmazotti alapbért biztosító, újonnan induló, csapatba keresünk 10

üzletkötőt.

Főbb feladatok:

  • üzleti értékesítési tervek megvalósítása mentor támogatásával
  • biztosítási termékek, pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • ügyfélkör fejlesztése
  • oktatásokon, tréningeken való rendszeres részvétel

Munkakör betöltésének feltételei:

  • egyetemi vagy főiskolai diploma
  • biztosításértékesítésben szerzett legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • eredményorientált munkavégzés
  • ügyfélközpontúság
  • mobilitás, rugalmasság
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk:

  • stabil, nemzetközi cégháttér
  • multinacionális vállalati környezet
  • alkalmazotti jogviszony
  • 1 hónapos betanulási időszak
  • alapbér + teljesítménytől függő mozgó bér a második hónaptól (jutalék)
  • béren kívüli juttatások
  • karrierépítési lehetőség
  • céges mobiltelefon és laptop

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye, Országos

Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés

Napi munkaidő: Teljes munkaidő

Pozíciók száma: 10

Jelentkezési határidő: 2015.03.25.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű