www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 782 napja lejárt

A Bónusz Brigád Link megjelenítése Magyarország legnagyobb, piacvezető és egyben legdinamikusabban fejlődő közösségi vásárló oldala.

Folyamatosan növekedő, fiatalos, energikus
szervezetünkbe keresünszállodaipar/termékforgalmazás/szolgáltatás/kereskedelem területén jártas

Üzletkötő

munkatársat.

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása és szerződéskötés a partnerekkel
  • A Bónusz Brigád üzleti modelljének ismertetése
  • Megfelelő segítségnyújtás a szolgáltatási csomag kialakításában
  • Az ajánlat életciklusának végigkísérése, kapcsolattartás a partnerekkel
  • Üzletfejlesztési lehetőségek felkutatása, értékesítési csatornák bővítése

Elvárások:

  • Min. 1 év üzletkötői tapasztalat
  • Kimagaslóan jó kommunikációs készség
  • Kulturált, egyben határozott fellépés
  • Önállóság, terhelhetőség
  • Kreatív gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Országosan fejlődő szervezet
  • Változatos munkakör
  • Fejlődési és karrierlehetőség
  • Teljesítménytől függő bérezés felső határ nélkül
  • Kiváló, fiatalos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

Kérünk, amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, rövid, lényegre törő, a Bónusz Brigád stílusát szem előtt tartó, fényképpel ellátott önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével küldd el az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó