www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 838 napja lejárt

Az Elastic Kft. Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése 1991-ben indult, csomagolóanyag gyártással és nagykereskedelemmel foglalkozunk. Saját termékeink polietilénből készülő zsákok, táskák, tasakok, zsugorfóliák, de emellett több cég területi képviseletét is ellátjuk, összesen 1500 féle terméket kínálunk vevőink részére. Jelenleg új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

ÜZLETKÖTŐ

Az új kolléga elsődleges feladata a cég területi képviselete a megadott régióban/vevőkörben.

Az ideális jelölt aktív kapcsolatrendszerrel rendelkezik az ipari gyártó, termelő ágazatban működő kis-és középvállalkozások területén.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, a cég piaci részesedésének folyamatos növelése
  • A cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Elvárt forgalmi célkitűzések elérése
  • Hideghívások indítása, tárgyalások szervezése, lebonyolítása
  • A meglévő vevőkapcsolatok ápolása, fejlesztése
  • Marketing tevékenység támogatása, fejlesztése
  • Külföldi partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Jelentések készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú kereskedelmi végzettség, vagy kereskedelmi, műszaki diploma
  • Mikro vagy kisvállalatnál eltöltött legalább 3 év értékesítési tapasztalat
  • Aktív kapcsolatrendszer a gyártó, termelő cégek területén
  • Tárgyalóképes angol- vagy németnyelv-tudás
  • Irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt
  • Kiváló kommunikációs készség, kimagasló problémamegoldó készség
  • Precizitás, határidők betartása
  • „B” kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi

Előny:

  • Csomagolástechnikai termékek, szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, (alapbér + teljesítményarányos jutalék)
  • Előrelépési lehetőség magasabb pozícióba
  • Megbízható, tőkeerős vállalati háttér

Munkavégzés helye: országos

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és angol nyelvű motivációs levelét az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola