www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 786 napja lejárt

Üzletkötő

Nemzetközi élelmiszeripari cég keres üzletkötő/területi képviselő/ pozícióra kollégát Budapesti munkavégzésre.

Feladatok:

  • Új piaci lehetőségek felkutatása
  • Új partnerek szerződtetése
  • Meglévő partnerekkel kapcsolattartás
  • Új és meglévő partnerekhez köthető adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú képesítés
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum egy év szakirányú tapasztalat
  • Rendkívül jó kommunikációs készség, nyitott, rugalmas személyiség
  • B kategóriás jogosítvány, gyakorlat
  • Cseh, Szlovák, Német nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér+teljesítményarányos juttatás)
  • Céges telefon
  • Céges gépjármű
  • Szakmai fejlődés lehetősége
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő