www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 932 napja lejárt

A Caffé Szamila Kft. az olasz Musetti kávé és a belga Bensdorp kakaó kizárólagos hazai képviselőjeként vendéglátó egységeket, irodákat, munkahelyeket és közintézményeket lát el kávéval és kávégépekkel.

Budapesti és debreceni irodájába és keres kollégákat:

ÜZLETKÖTŐ 1-1 FŐ

(Vending (kávéautomatás) és HoReCa divízióba).

Feladatkör, kompetenciák, felelősség:

Vending üzletkötő: kávéautomatás konstrukciók és alapanyagok értékesítése munkahelyeken, közintézményekben.

HoReCa üzletkötő:  a cég által forgalmazott kávéautomaták, kávégépek, konstrukciók, kávé és egyéb alapanyagok értékesítése vendéglátó egységek, irodák és háztartások részére.

Elvárások:

  • számlaképesség
  • több éves területi képviselői tapasztalat
  • kreativitás
  • önállóság
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • pontosság,
  • precizitás
  • ’B’ kategóriás jogosítvány

Előny:

  • több éves területi képviselői gyakorlat azonos vagy hasonló szolgáltatásban
  • élő kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • magas kereseti lehetőség fix + jutalékrendszerben
  • céges gépkocsi használatának lehetősége

Munkavégzés helye:

1-1 fő Budapest és Pest megye, valamint 1-1 fő Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye.

Kérjük, önéletrajzát az alábbi e-mail címre szíveskedjék elküldeni a munkavégzés helyének feltüntetésével.

Helyek Hajdú-Bihar
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator