www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 1023 napja lejárt

A Habostorta Kft. Link megjelenítése kuponos online kereskedelmi oldalához keres üzletkötőt. A citybrands.hu Magyarország kulturális és egészségügyi intézményeivel, éttermekkel, és a szolgáltatói szektor teljes vertikumával együttműködik, hogy tagjainak a lehető legjobb ajánlatokat nyújtsa.

Feladatok

  • Folyamatosan új beszállítók megkeresése
  • Meglévő beszállítókkal való kapcsolattartás és a lehető legkedvezőbb ajánlatok összegyűjtése
  • Hideghívások és ügyféltárgyalások bonyolítása

Elvárások:

  • Erős  „sales” vénával rendelkezzen
  • Magabiztosan és kitartóan tudjon kölcsönösen előnyös üzleti kapcsolatokat építeni telefonon és személyesen
  • Legyen nyitott az új ismeretek elsajátítására
  • Legyen önálló, dinamikus személyiség,
  • Legyen számlaképes

Előnyök:

  • Online iparági tapasztalat
  • HORECA tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Az online szektor területén egyedülálló szakmai fejlődési lehetőségek
  • Kreatív, pörgős munkakör, folyamatos tanulás
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fix alap+jutalék

Munkaidő:

  • 8 órában

Munkavégzés helye:

  • Budapest

  • jelentkezni a lent megadott e-mail címen fényképes önéletrajzzal és a nettó fizetési igény megjelölésével lehet
  • jelentkezés határideje 2014. november 17.