www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 882 napja lejárt

Budaörsi gépjárműalkatrész kereskedelemhez

üzletkötő

munkatársat keresünk.

Feladata:

  • Partnerek látogatása,
  • termékek bevezetése, promóciója,
  • értékesítés.
  • Elsősorban autóalkatrész kereskedések autószerelők, szervizek részére.

Elvárások:

  • 5 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Piacismeret
  • Alkatrész ismeret
  • Jó kommunikációs képesség, jó tájékozódási képesség

Gyakorlat:

Gépjárműalkatrészek, garázsberendezések és kellékanyagok értékesítésben szerzett tapasztalat és/vagy a célpiacon szerzett gyakorlat.

Munkavégzés helye:

Az ország egész területén

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény, referenciák megjelölésével

Amit ajánlunk:

  • Vállalati autó
  • Mobiltelefon
  • Versenyképes teljesítményorientált fizetés
  • Lendületes csapat

Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...