www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 1094 napja lejárt

Az Auro-Science Consulting Kereskedelmi Kft. már 20 éve a hazai laboratóriumi- és tudományos műszerek piacának jelentős szállítója. A forgalmazott márkáink mind a világ élvonalát képviselik, legfőbb vevőink a hazai egyetemek, akadémiai kutatóintézetek, gyógyszergyárak. Imaging üzletágunk legfőbb termékei a Nikon optikai mikroszkópok és Hitachi elektronmikroszkópok, valamint a hozzájuk szorosan kapcsolódó kamerák, képanalizáló szoftverek, mintaelőkészítő berendezések.

Üzletágunk további fejlesztése érdekében új munkatársat keresünk

Üzletkötő

pozícióba.

Elvárásaink a pályázóval szemben:

  • Felsőfokú, természettudományos vagy mérnöki diploma
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és prezentációs készség, megnyerő személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány

Előnynek tekintjük:

  • Biológus, biofizikus diploma
  • Hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Mikroszkópok, kamerás és lézeres képalkotó rendszerek ismerete
  • Meglévő, aktív kapcsolatrendszer

A feladat, amit el kell látni:

  • A cég termékeinek értékesítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek felkutatása, számukra a cég és termékeinek bemutatása
  • Egyéni igényeket kielégítő megoldások kidolgozása
  • Szakmai és üzleti tárgyalások önálló szervezése és lebonyolítása
  • Szakmai kiállításokon való részvétel
  • Szakmai tanácsadás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag
  • Céges gépkocsi magánhasználatra is
  • Szakmai fejlődést biztosító hazai és külföldi szakmai képzések
  • Családias környezet

Munkavégzés helye:

A vállalkozás központja Budapesten a III. kerületben van, de a munkavégzés gyakori vidéki utazásokkal jár, alkalmanként külföldi szakmai utakon kell részt venni

Ha az elvárásainkra mind igennel válaszolna, szereti a kihívásokat, nem ijed meg a sok és változatos feladattól, van kellő motivációja és kitartása, akkor dolgozzunk együtt! Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét küldje el a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér