www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 1021 napja lejárt

A Synlab Hungary Kft. Közép-magyarországi régióba munkatársakat keres, az alábbi pozícióba azonnali munkakezdéssel:

Üzletkötő

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • megbízhatóság
  • kiváló kommunikációs készség, jó fellépés

Előnyök:

  • idegen nyelv ismerete (angol)
  • korábbi tapasztalat hasonló munkakörben
  • kiterjedt kapcsolatkör az érintett szakterületeken
  • saját gépjármű
  • jártasság az egészségügyi, illetve a környezetanalitikai sales tevékenység területén

Feladatok:

  • kémiai, hematológiai, hemosztazeológiai, vizeletdiagnosztikai, mikrobiológiai, környezetanalitikai laboratóriumi vizsgálatokra történő szerződéskötés
  • potenciális megrendelők felkutatása
  • javaslattétel a társaság marketing, sales és általános működésével kapcsolatosan

Munkavégzés helye:

  • kötetlen munkaidős és területi munkavégzés, főként Közép-magyarországi régióban

Szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre küldheti.