www.cvonline.hu

ÜZLETKÖTŐ

  • A hirdetés 857 napja lejárt

A Fliegl Abda Kft. felvételt hirdet
ÜZLETKÖTŐ
munkakörbe

Feladatok:

  • Mezőgazdasági adapterek, eszközök, alkatrészek, kisebb részegységek értékesítése
  • A meglévő ügyfélkör ápolása
  • Új ügyfélkör, regionális kapcsolatok kialakítása, ügyféllátogatás
  • Közreműködés az új projektek elindításában és kivitelezésében
  • Ajánlatok elkészítése, szerződések feltételeinek letárgyalása, számláztatás
  • Folyamatos kapcsolattartás a magyar és német céggel
  • Készletellenőrzés, gyártás nyomon követés
  • Kiállításokon, bemutatókon való aktív részvétel

Elvárások:

  • Német nyelvtudás
  • Műszaki véna, pótkocsik, alkatrészek, adapterek minimális műszaki ismerete
  • Microsoft Office ismerete;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, lojális személyiség
  • Utazási hajlandóság, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Műszaki, gépészeti területen szerzett tapasztalat
  • Értékesítési szakmai tapasztalat, hasonló területen

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: országos; cég székhelye: Győr – Moson – Sopron megye, Abda (Győrtől 15 km-re)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, s a fent leírt feltételeknek megfelel, kérem, küldje magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.