www.cvonline.hu

Üzletkötő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 824171
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal cégcsoportunk országos hatáskörrel rendelkező,  higiéniai termékek értékesítésével foglalkozó tagja számára keresünk budapesti és országos munkavégzéssel, üzletkötői pozícióba munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Ügyfelekkel való kapcsolatok ápolása, személyes és telefonon történő megkeresésük és kiszolgálásuk
  • Új, potenciális vevőkör felkutatása; saját, meglévő üzleti kapcsolatok felhasználásával
  • A feladatkörhöz tartozó kötelező adminisztrációs feladatok ellátása, árajánlatok, statisztikák készítése
  • Napi, heti riportok készítése

Elvárások:

  • Értékesítésben szerzett többéves tapasztalat
  • Érettségi bizonyítvány
  • Jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Oktatásra, továbbképzésre való hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Vállalkozói igazolvány
  • Ipari higiéniai termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Cégekkel való üzletkötői és kapcsolattartási tapasztalat
  • Aktív kapcsolati tőke
  • Pest megyei lakhely

Amit kínálunk:

  • Betanulást követően versenyképes jövedelem
  • Útiköltség térítés
  • Betanulás alatt minimálbér + jutalék
  • Közel 20 éves szakmai tapasztalat, megbízható cégháttér
  • Szakmai továbbképzés

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, várjuk jelentkezését honlapunkon a regisztrációt követően fényképes szakmai önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével.