www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 1225 napja lejárt

Üzletkötő

munkatársat keresünk pálinka termékek forgalmazásához

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása, a cég termékeinek értékesítése
  • folyamatos kapcsolattartás, üzleti tárgyalások lebonyolítása a meglévő és leendő partnerekkel.
  • Konkurencia- és piacfigyelés
  • ajánlatok készítése, szerződéskötések lebonyolítása

Elvárások:

  • szakmai (üzletkötői), kereskedelmi tapasztalat italforgalmazásban
  • minimum érettségi
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • kiváló kommunikációs készség, eredményorientált szemlélet
  • „B” kat. jogosítvány

 Előnyt jelent:

  • HORECA végzettség
  • italkereskedelemben szerzett tapasztalat
  • meglévő ügyfélkör

Több tagból álló üzletkötői csapatok jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Közép-Magyarország területe

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi címen.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Bács-Kiskun
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő