www.cvonline.hu
Üzletkötő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2014.02.20.
Hirdetés azonosító: 743186
lejárt

Mezőgazdasági termékek előállításával és értékesítésével foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Üzletkötő

Feladatok:

  • Ipari alapanyagok, mezőgazdasági termények beszerzési, kereskedelmi, piaci lehetőségeinek felkutatása
  • Belpiaci és világpiaci információk gyűjtése
  • Környező országok mezőgazdasági termelésének aktív elemzése, kimutatások készítése
  • Külföldi végfelhasználók felkutatása, értékesítések szervezése
  • Bel- és külkereskedelmi szerződéskötés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (agrár, kereskedelmi vagy közgazdasági)
  • Legalább 3-5 év mezőgazdasági értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű agrárszakmai, fehérjehordozó, terménykereskedelmi ismeretek
  • Mezőgazdasági elemzések készítésében szerzett tapasztalat
  • Értékesítési, üzletkötői szemlélet
  • Utazási hajlandóság belföldön és külföldön egyaránt
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • SAP használata

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.