www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 1309 napja lejárt

Céginformáció:

A Probis Technology Kft. egy európai cégcsoport magyarországi vállalataként új üzleti, szolgáltató és kereskedelmi megoldásokat kínál partnereinek.
Szolgáltatásaink, és üzletkötő csapatunk folyamatos fejlesztésével kínálunk megoldást nagykereskedelmi partnereink számára.

Feladat:

  • Kapcsolatfelvétel az ágazathoz tartozó gyártókkal, beszállítókkal.
  • Kereskedelmi szerződések létrejöttének menedzselése, feltételekről való tárgyalások vezetése.
  • Belföldön nagykereskedelmi partnerek felkutatása, piacépítés, üzletkötés, kiemelt ügyfelekkel kapcsolattartás.
  • Kereskedelmi partner - és ügyfélkör folyamatos fejlesztése és menedzselése.
  • Aktuális piaci trendek nyomon követése, kereskedelmi árajánlatok készítése, partnercégekkel folytatott közvetlen kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Nagykereskedelemben szerzett többéves, tárgyalóképes tapasztalat.
  • Felelősségteljes, pontos, precíz munkavégzés, kiváló kommunikációs adottságok, eredményorientált attitűd.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • Mobiltelefon nagykereskedelmi piacismeret, aktuális világmárka gyártók - és beszállítók struktúrájának, működésének ismerete.
  • Digitális termékkereskedelemben szerzett sokéves tapasztalat.
  • Szolgáltatók beszállítói rendszerének ismerete, kapcsolati tőke.
  • Mobiltelefon, konzol, LCD egységek, notebook nagykereskedelmi piacon szerzett több éves tárgyalóképes szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Egy innovatív, európai háttérrel, tapasztalattal rendelkező, dinamikusan fejlődő cégcsoport tevékenységében való aktív részvétel.
  • Versenyképes fizetési feltételek, kiemelt alapbér + egyéb juttatások.
  • Munkavállalói jogviszony, munkaeszközök biztosítása.
  • Európai szintű munkakörnyezet, iroda.
  • Egyéni személyes üzletfejlesztési - és üzletkötési motiváció megvalósítására nyújtott lehetőség.

Szükséges:

  • magyar és angol nyelvű önéletrajz, motivációs levél bérigény megjelöléssel.
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérem küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő