www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 1262 napja lejárt

Magyarország egyik piacvezető molekuláris biológiai szolgáltatásokat nyújtó cége új munkatársat keres

Üzletkötő

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • új megrendelők felkutatása
  • vevőorientált projektgenerálás a labor kapacitásainak teljes kihasználása érdekében
  • a piac igényeinek megfelelő kutatás-fejlesztési projektek kezdeményezése
  • új szolgáltatások bevezetése
  • promóciók kivitelezése és elemzése
  • szakmai marketing anyagok elkészítése
  • konferenciákon és egyéb eseményeken való aktív közreműködés

Elvárások a munkakör betöltőjével szemben:

  • egyetemi diploma: molekuláris biológus, biotechnológus, genetikus, mikrobiológus, vagy ezekkel rokon szakterületű, felsőfokú végzettség
  • értékesítési területen szerzett min. 2 év tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • eredményorientált, vevőközpontú üzleti szemlélet
  • kezdeményezés, kreativitás
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • probléma megoldó képesség
  • aktív angol nyelvtudás középfok – nemzetközi tárgyalások
  • felhasználói szintű office ismeretek

Amit mi ajánlunk:

  • izgalmas, kihívást jelentő feladatkör
  • versenyképes fizetés
  • innovatív, eredményes, lendületes csapat
  • professzionális háttértámogatás

Munkavégzés helye:

  • országos, pécsi központtal

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Baranya
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő