www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 348 napja lejárt

Mikor érezted magad utoljára jól a munkahelyeden?
Itt az alkalom, hogy csatlakozz ambiciózus csapatunkhoz!
Mi nem csak büszkék vagyunk a munkánkra, de élvezzük is!

Jelentkezz folyamatosan bővülő munkaközösségünkbe:

Üzletkötői

munkakörbe

Elvárásaink:

  • minimum középfokú végzettség
  • igényes pontos munkavégzés
  • pozitív gondolkodásmód
  • kiváló kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés
  • stressz tűrő magatartás

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • üzletkötői területen szerzett tapasztalat
  • élelmiszeripari ismeretek
  • új márka építésben szerzett tapasztalat

Miért jó lehetőség ez a pozíció?

  • folyamatosan fejlődő fiatalos csapatunkban dolgozhatsz
  • a munkafolyamatok tudatosan, precízen felépítettek
  • a munkavégzéshez minden feltétel adott
  • folyamatosak a képzések és tréningek

A munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár Bereg megye, és Hajdú-Bihar megye

Amit lehetőségként ajánlunk:

  • versenyképes fizetés
  • céges autó, és telefon

Fényképes Önéletrajzod és a Motivációs leveled a fizetési igény feltüntetésével küld a lenti email címre.

Naturice Kft. csapata

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő